بخش هاویژهاطلاعیه
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

مدرسه تابستانه کلام و عقاید
رییس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مدرسه تابستانه کلام و عقاید به صورت مجازی و حضوری ویژه طلاب خواهر و برادر برگزار می شود.
مأموریت های فقهی حوزه در نظام سازی
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: جامعه یک مجموعه پیچیده، متشابه و بلند دامنه است که اگر بخواهد همه این امور از متن دین استخراج، استنباط و اجرا شود، باید به یک رکن دیگری به عنوان خرده نظام های فقهی اجرایی توجه کرد.
مراحل سه‌گانه نسبت فقه و سیاست/ ولایت فقیه مهم‎ترین تئوری فقه ناظر بر سیاست است
از صفویه تا انقلاب اسلامی است که فقه ما تئوری سیاسی تولید کرده است. مهم‌ترین تئوری که فقه ما ناظر به سیاست از دوران صفویه تا به امروز تولید کرده است، تئوری ولایت فقیه بوده است.
رییس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی روح الله بابایی را به عنوان «رییس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان» منصوب کرد.
پاسخ به یک سوال در ارتباط با عدل الهی/ آیا فرزندان باید تاوان گناه والدین را بپردازند
مبلغ تخصصی کلام و عقاید دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در ارتباط با این شبهه و سوال رایج در ارتباط با عدل الهی که چرا فرزندان باید تاوان گناه والدین را بپردازند توضیحاتی ارائه کرده است.
شاخص مصرف گرایی از منظر اسلام
حجت الاسلام والمسلمین قطبی گفت: در مقابل فرهنگ مصرف گرایی غرب، نگاه دین مبین اسلام به مقوله مصرف بر اساس سه شاخص اصلی می باشد و احکام شرعی و آموزه های دین اسلام در حوزه های مختلف مصرف مباحث زیبایی دارد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما