بخش هاتبلیغویژه...
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

لزوم برگزاری کارگاه های هم فکری برای کشف نقاط تمایز طلاب
بابایی وجه تمایزات طلاب دانشجو را نقطه ای برای آغاز حرکات ارزشمند مفید برای جامعه و شکل گیری مقدمه امور پژوهشی هدفمند و دغدغه محور دانست و گفت: تشکیل کارگاه ها و هم فکری جمعی میان طلاب می تواند در این باره راهگشا باشد.
شرکت بیش از ۹۰۰ مبلغ در «مجمع بزرگ مبلغان ماه محرم اصفهان»
امسال در ایام تبلیغی محرم ۹۰۰ مبلغ شامل ۶۰۰نفرمرد و ۳۰۰ نفر زن به تمام نقاط استان اصفهان و بعضی از استان های همجوار؛ کهکیلویه، فارس، یزد، چهارمحال بختیاری اعزام خواهند شد.
مبلغان سپر بلای فکری و اعتقادی مردم هستند
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: بخشی از امنیت، امنیت فکری و اعتقادی است و مبلغ با رفع شبهاتی که دشمن وارد می‌کند، درواقع سپر بلای فکری مردم می‌شود و بصیرت سیاسی جامعه را ارتقا می‌بخشد.
علت ماندگاری اسلام، مکتب عاشورا است/ «رنگ حماسی» شرطی لازم برای فراگیری برنامه‌های محرم
رئیس بنیاد مهدیت و آینده پژوهی گفت: هر مکتبی برای ماندگاری نیاز به هیاهو و شلوغی دارد و به نقل از امام خمینی(ره) مکتب اهل بیت و عاشورا علت ماندگاری اسلام است.
::: انعکاس خبری: مجمع بزرگ مبلغان ماه محرم الحرام 1396

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
  
  
راه نما

دولت های اسلامی علیه جنایات میانمار در مجامع جهانی فریاد بکشند
راه حل مسئله میانمار
فشار سیاسی و اقتصادی کشورهای مسلمان به دولت این کشور

رهبر انقلاب در دیدار طلاب حوزه‌های علمیه‌ی تهران: انقلاب ادامه دارد؛ اینکه بعضی‌ها بگویند که انقلاب حادثه‌ای بود و تمام شد و حالا برگردیم به زندگی عادی، این خیانت به انقلاب است. انقلاب تمام نمی‌شود. انقلاب هنجارهای جدیدی به‌وجود می‌آورد؛ حفظ این هنجارهای جدید تداوم انقلاب است؛ اگر انقلاب مبارزه لازم داشت تا پیروز شود، امروز هم مبارزه لازم است تا جامعه‌ی ما جامعه‌ی اسلامی بشود./ درس خواندن را دست‌کم نگیرید. اگر می‌خواهید افکار و پیشنهادهای برجسته‌ای که دارید در جامعه تأثیر بگذارد باید باسواد باشید. ما در بین روحانیون انقلابی کسانی را داشتیم که از لحاظ مبارزه چیزی کم نداشتند اما نصاب علمی لازم را نداشتند؛ این‌ها نتوانستند تأثیر قابل توجهی در پیشرفت این مبارزه بگذارند. آن کسی توانست این کار را بکند که در حد نصاب کامل بود؛ مثل امام./ درباره‌ی انتقادهایی که به حوزه دارید، این حوزه‌ای که می‌خواهید و به قول شما الان وجود ندارد، شما به‌وجود بیاورید. اراده و خواست شما حوزه را به‌وجود می‌آورد. بدون مبارزه هیچ‌چیز به‌دست نمی‌آید. حوزه‌ی مطلوب را باید با مبارزه به‌دست آورد. البته مبارزه به معنای زنده‌باد و مرده‌باد نیست؛ معنایش مبارزه‌ی سیاسی نیست. مبارزه یعنی تلاش، مجاهدت، گفتن، فکر کردن، همفکری کردن و متشکل شدن.

برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.

حدیث روز
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما