بخش هاتبلیغ

ویژه...
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

بازی نقطه تلاقی خلاقیت و آموزش است + تصاویر
حجت الاسلام و المسلمین قطبی در آیین افتتاحیه مرکز تخصصی بازی و خلاقیت اصفهان بیان کرد: یکی از خلاقانه ترین الگوها و روش های آموزش و یاددهی، بازی های فکری و فیزیکال است.
کارگاه مهارتهای ارتباط مؤثر در پاسخگویی دینی + تصاویر
مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره)، کارگاه مهارتهای ارتباط مؤثر در پاسخگویی دینی را قالب 16 ساعت و با همکاری نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان، برگزار کرد.
مجمع علمی آموزشی مبلغان طرح غنی سازی اوقات فراغت تابستان 96 برگزار شد + گزارش تصویری
مجمع علمی آموزشی ویژه مبلغان شرکت کننده در طرح غنی سازی اوقات فرغت تابستان 96 به همت اداره کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین فیروزیان، فیروزه ای ماندگار بر نگین تبلیغ
حجت الاسلام والمسلمین فیروزیان فیروزه ای ماندگار بر نگین تبلیغ و ترویج حماسی و جهادی انقلاب اسلامی و تاریخ زنده ای از فرازها و نشیب های یک قرن تبلیغ و مجاهدت های فکری و سیاسی روحانیت شیعه بود.
آزمون کارشناسی زبان انگلیسی گرایش مطالعات اسلامی + تصاویر
آزمون رشته کارشناسی زبان انگلیسی گرایش مطالعات اسلامی دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام روز گذشته در مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)، دفتر دانشگاه در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
  
  
راه نما

 مسئله اشتغال جوانان باید با جدیت دنبال شود 

آتش به اختیار به‌معنای کار فرهنگی خودجوش و تمیز است. معنی‌اش این است که در تمام کشور، صاحبان اندیشه، فکر و همت، کار را خودشان پیش ببرند، منافذ فرهنگی را بشناسند. آتش به اختیار به‌معنای بی‌قانونی، فحاشی و طلبکارکردن مدعیان پوچ‌اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی نیست؛ نیروهای انقلابی بیش از همه باید مراقب نظم، آرامش، حفظ قوانین و عدم سوءاستفاده‌ی دشمن باشند./ زخم‌های زیادی بر پیکر امت اسلامی است: مسائل یمن، بحرین، مسائل گوناگونی که در کشورهای اسلامی هست؛ دنیای اسلام باید به‌طور صریح از مردم یمن حمایت کند؛ از ظالمان و ستمگرانی که این مردم را مورد تهاجم قرار دادند، ابراز برائت کنند و از مردم حمایت کنند. دنیای اسلام به‌خصوص روشنفکران، به‌خصوص علمای دنیای اسلام بایستی صریح موضع بگیرند و خدای متعال را از خودشان راضی کنند ولو دیگران و طواغیت ناراضی بشوند./ ذخایر اجتماعی را باید حفظ کرد؛ حفظ این ذخایر به این است که ملت، وحدت و اتحاد خود را حفظ کنند و حرکت در آرمان‌های انقلاب را به‌عنوان هدف حفظ کنند. امیدواریم ان‌شاءالله هرچه زودتر دولت جدید تشکیل بشود و کارهای لازم برای کشور را هرچه زودتر شروع کنند؛ کارهای بزرگی در پیش است که باید صورت بگیرد. مسئولان کشور به کمک مردم، کار برای تولید داخلی و کار برای اشتغال جوانان را با جدیت پیگیری کنند.

برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.

حدیث روز
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما