اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

بازدید رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین + تصاویر
حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، ضمن بازدید از جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان اصفهان با فعالیت های این دفتر آشنا شدند.
کرسی های آزاد اندیشی مقدمه ای برای تحقیق و پژوهش است
مسئول دبیرخانه کرسی های نظریه پردازی و آزاداندیشی حوزه‌ علمیه اصفهان گفت: کرسی های آزاد اندیشی مقدمه ای برای یک پژوهش و تحقیق است و مهم ترین امتیاز کرسی این است که شرکت کنندگان در آن به همه نکات یک موضوع مسلط می شوند.
تماس روزانه 17000 تماس با مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی
اولین نشست تخصصی کارشناسان پاسخگویی قرآن و حدیث با حضور حجت‌الاسلام‌ و المسلمین مسعود حکیمیان کارشناس مسئول گروه قرآن و حدیث مرکز ملّی پاسخگویی قم برای کارشناسان اصفهان برگزار شد.
وقتی هنجار فِرِست ها می میرند، هنجارشکنان پَر و بال می گیرند
یادداشتی از حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
برگزاری دومین دوره تخصصی تربیت مربی نهج البلاغه در اصفهان
حجت الاسلام قیصری از برگزاری دومین دوره تخصصی تربیت مربی نهج البلاغه با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد و گفت: دوره در سطح درجه یک کشوری و با بهره گیری از بهترین اساتید برگزار می شود و امکان پخش آنلاین نیز فراهم شده است.

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
  
  
راه نما

دیدار کشتی‌گیر سرافراز علیرضا کریمی
با رهبر انقلاب اسلامی

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار آقای علیرضا کریمی کشتی‌گیر سرافراز کشورمان در مسابقات جهانی کشتی زیر ۲۳ سال جهان و خانواده‌ی او، از خودگذشتگی و عزت‌آفرینی این پهلوان جوان را مورد تجلیل و تقدیر قرار دادند./ حضرت آیت الله خامنه‌ای با تحسین اقدام علیرضا کریمی، کار بزرگ او را از سنخ کار پهلوانان نامداری همچون پوریای ولی دانستند و گفتند: من از اینکه نشان دادید جوانی از جوانهای ما حاضر است برای یک هدف بزرگ و بلند پا بر روی نفس خود بگذارد و از حق قطعی و قهرمانی مسلم صرف‌نظر کند، واقعاً احساس عزت کردم./ ایشان افزودند: قدر این کار را بدانید و اجر معنوی آن را از خدا بخواهید، البته مسئولان نیز نباید در تجلیل و پاداش مادی کوتاهی کنند.

برای مشاهده تصاویر بیشتر از این دیدار اینجا کلیک کنید.

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما