بخش هاتبلیغویژه...
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

شرکت در جشنواره ملی اید‌ه‌های قرآنی تا 30 اسفند ماه فرصت دارد
حجت الاسلام و المسلمین قطبی گفت: اقشار مختلف مردم سراسر کشور بدون محدودیت سنی می توانند ایده های قرآنی خود را تا 30 اسفند ماه سال جاری برای دبیرخانه جشنواره ایده های قرآنی ارسال نمایند.
مشاوره قبل از ازدواج به تقویت روابط زوجین می انجامد + تصویر
استاد دانشگاه گفت: امروزه با شاغل شدن بیشتر زن ها و تحصیلات بالاتر دختران و پسران، زندگی ها شکل متفاوتی پیدا کرده است و از این رو ضرورت مشاوره قبل از ازدواج در شناخت بهتر می تواند به تقویت روابط زوجین در طول زندگی بینجامد.
مجمع بزرگ مبلغین فاطمیه امسال مسئله محور و در راستای قطبها و حل مسئله میز سبک زندگی برگزار می شود
حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدیان از برگزاری مجمع بزرگ مبلغین فاطمیه، پنجم اسفندماه سال جاری در اصفهان خبر داد.
مهجوریت قرآن ناشی از نبود ترجمه قابل فهم و جذاب برای اقشار مختلف جامعه است
حجت الاسلام و المسلمین صافی گفت: علت عمده مهجوریت قرآن به مؤلفان و مفسران بر می‌گردد که ترجمه‌ای ساده، روان و قابل فهم برای آحاد مختلف مردم ارائه نکرده‌اند.
دستورات پیرامون شئون طلبگی و تجملات اجتماعی را باید از بنیان گذاران قالب طلبگی آموخت/ حضرت محمد(ص) بنیان گذار قالب طلبگی + تصویر
کرسی آزاد اندیشی و نظریه پردازی حوزه علمیه اصفهان با موضوع «بانوان طلبه،شئون طلبگی و تجملات اجتماعی» برگزار شد.
برگزاری دوره آموزشی مهارت های داستان نویسی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
ریس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری دوره آموزشی مهارت های داستان نویسی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد.

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی

    
    
راه نما

میگویند اگربرجام نبودحتماً جنگ بود
دروغ محض!

امسال ۲۲ بهمن برای کشور آبرو شد؛ بنده زبانم قاصر است از اینکه از ملت تشکر کنم؛ خدا را باید شکر کرد. این نسل سوم و چهارم انقلاب است که می‌آید مقابل دشمن می‌ایستد و حرف قاطع خود را می‌زند/ مسئولین، این حضور مردمی را به حساب گلایه نداشتن آن‌ها از فعالیت‌های ما مسئولین نگذارند؛ مردم گله‌مندند؛ مردم با تبعیض و کم‌کاری و بی‌اعتنایی به مشکلات میانه‌ای ندارند.​ / یک عده‌ای تعبیر «آشتی ملی» را می‌گویند؛ این‌ها به نظر من معنی ندارد؛ مردم با هم متحدند؛ چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم باهم قهرند؟ بله، مردم با آن کسانی که روز عاشورا آمدند وسط خیابان و با قساوت و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهرند و آشتی هم نمی‌کنند. آخر سالِ «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» است و مسئولین باید نشان دهند برای اقدام و عمل چه کرده‌اند؛ نگویند باید چنین بشود، بگویند چنین شد. نمی‌شود گلایه‌های مردم را نادیده گرفت؛ مسئله‌ی گرانی و بیکاری و رکود مهم است؛ مسئولین باید تلاش کنند / امروز دشمن سعی دارد به اقتصاد کشور فشار بیاورد تا مردم دچار مشکل شده و دلزده بشوند. یکی از ترفندهای دشمن -چه در دولت قبل آمریکا و چه در دولت فعلی آمریکا- این است که مدام تهدید می‌کنند به جنگ؛ اینکه گزینه‌ی نظامی روی میز است. آن مسئول اروپایی به مسئولین ما می‌گوید اگر برجام نبود، جنگ در ایران حتمی بود؛ دروغ محض! چرا می‌گویند جنگ؟ چون ذهن متوجه بشود به جنگ/ جنگ واقعی، جنگ اقتصادی و تحریم و گرفتن عرصه‌ی کار و فعالیت و فناوری در کشور است؛ جنگ واقعی، جنگ فرهنگی است؛ ما را به جنگ نظامی متوجه می‌کنند تا از این غفلت کنیم.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.

حدیث روز

امام سجاد علیه السلام:
ما تَعِبَ أوْلِیاء اللّهُ فِی الدُّنْیا لِلدُّنْیا، بَلْ تَعِبُوا فِی الدُّنْیا لِلاَّْخِرَةِ.

دوستان و اولیاء خدا در فعالیّت‌های دنیوی خود را برای دنیا به زحمت نمی اندازند و خود را خسته نمی کنند ‏بلکه برای آخرت زحمت می‌کشند.‏
بحارالا نوار:ج73،ص92

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط 
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما