بخش هاثبت نام ها
ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

نشست؛ راه حل های تمدن مهدوی برای حل بحران های اقتصاد و معیشت مردم جهان
بازدید طلاب مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین از مرکز اصفهان‌شناسی
معاون پژوهشی مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل اصفهان گفت: هدف تمام فعالیت‌های مرکز اصفهان‌شناسی تاکنون مربوط به موضوع اصفهان‌شناسی و شناساندن اصفهان بوده است.
طرح تحول پژوهشی موسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)
معاون پژوهش موسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: پس از رصد چالش ها و مشکلات مسیر پژوهش و شناسایی نقاط قوت و ضعف این امر مهم و حساس برای حل معضلات و پیشبرد اهداف پژوهشی طلاب، تدوین شده است.
به دنبال طراحی کلان پروژه‌ها برای کشف تا حل مسائل هستیم
حجت الاسلام و المسلمین احمدیان با اشاره به رشد چشمگیر و قابل توجه فعالیت‌های پژوهشی در حوزه علوم انسانی و علوم اسلامی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: اگرچه فعالیت‌های خوبی در عرصه پژوهش داشته ایم اما هنوز در زمینه‌های مختلف از جمله عرضه پژوهش‌ها و کاربردی کردن آنها دچار مشکل هستیم.
آموزش جامع علم مدیریت به مدیران مدارس علمیه خواهران استان اصفهان
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان گفت: مدیریت نوعی علم به حساب می آید و نه تنها در کشور ما، بلکه در همه ی جهان اهمیت ویژه ای دارد و چارچوب های بسیار محکمی برای آن در نظر گرفته شده که با کسب علم مورد نیاز آن مدیران در مسئولیت خود موفق می شوند.
از وظایف اصلی مدیران مدارس علمیه، جلوگیری از انحراف و هرج و مرج در مطالعات و نظام فکری طلاب است
رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) گفت: مدیر یک مدرسه علمیه باید نظام فکری طلاب خود را هدایت و صیانت کند و نگذارد طلاب در آموزش های خود دچار سردرگمی و بلاتکلیفی شوند یا به این سو و آن سو بغلطند و از راه های پرخطر و کمینگاه های گرگان و دشمنان حوزه انقلابی، سر درآورند.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

دشمنان نمی توانند به ما سیلی بزنند
ما به آن ها سیلی خواهیم زد
این را هم دشمن بداند و هم دوستانی که دلشان می لرزد!

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدای مرزبان و مدافع حرم: ارزش شهدای ما باید معلوم شود؛ اگر شهدای مدافع حرم نبودند ما باید با عناصر خبیثِ دشمنِ اهل‌بیت و دشمن مردم ایران در شهرهای خودمان می‌جنگیدیم؛ جلویشان گرفته شد؛ حالا هم دارند جارو می‌شوند. بخش مهمی از امنیت امروز مربوط به مدافعان حرم و بخش دیگرمربوط به مرزداران است. شهدای مرزی ما مظلومند؛ مردم بدانند که این‌ها چقدر خدمت می‌کنند. خدمت که فقط آب و نان نیست؛ بالاتر از آن، امنیت است./ هارت و هورت‌های این کسی که تازه آمده در آمریکا جدید نیست؛ قریب چهل سال است هیچ غلطی نتوانستند بکنند؛ بعد از این هم همین‌جور خواهد بود. می‌گویند می‌خواهیم نظام را تغییر بدهیم؛ کِی بوده که شما نخواستید؟ این‌ها ملت ایران را نشناختند؛ این را همه بدانند، دشمنان، دوستان بااخلاص و دوستانی که گاهی دلشان میلرزد: جمهوری اسلامی مستحکم ایستاده است، آن‌ها نمی‌توانند به ما سیلی بزنند، ما به آن‌ها سیلی خواهیم زد.

برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما