_ _ _ _ _


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

فعالیت یک پایگاه بسیج با محوریت هیأت‌های اندیشه‌ورز تبلیغ و پژوهش
حجت‌الاسلام و المسلمین علیجانی گفت اساس تأسیس این پایگاه در سال ۸۴ ناظر بر تشکیل هیأت‌های اندیشه‌ورز در حوزه تبلیغ و پژوهش بوده است و اکنون حدود ۲۰۰ عضو دارد که ۸۰ نفر آنها از کارمندان دفتر و مابقی از طلاب هستند.
کارگاه تخصصی آنلاین تفسیر و تحلیل تستMMPI2
معاون پژوهشی مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) گفت: بر اساس نیاز سنجی از طلاب محترم رشته های مشاوره اسلامی و خانواده، کارگاه تخصصی آنلاین «تفسیر و تحلیل تستMMPI2 » برگزار خواهد شد.
جلسات آموزشی ویژه خانواده طلاب و فعالان فرهنگی
رئیس اداره اعزام تخصصی و تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با هدف دانش و مهارت افزایی ویژه خانواده طلاب و فعالان فرهنگی، توسط مبلغان تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، جلسات آموزشی برگزار خواهد شد.
جهالت، زیست بوم توسعه فرق انحرافی و ضاله در جامعه است
حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتماممعاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: یکی از بسترهایی که ویروس فرق انحرافی و ضاله در آن رشد و نمو می کند بستر ناآگاهی جامعه بوده، جهالت بهترین بستر برای توسعه فرق و گروه های انحرافی است.
نقد کتاب موجب رونق و بالندگی بازار نشر و ارتقای فرهنگ کتابخوانی
رئیس اداره کتابخانه و اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت:مقوله نقد را با اشکال‌تراشیها و استدلالهای غیرمنطقی نباید اشتباه گرفت اما نقد سازنده باعث رونق بازار و ارتقای فرهنگ کتابخوانی است.
قانون آخرین خاک‌ریز حمایت از کودکان و نوجوانان است
عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان و مدیر گروه مطالعات زنان دانشکده اهل‌بیت علیهم‌السلام بابیان اینکه نظام خانواده قبل از اینکه یک‌نهاد حقوقی باشد، باید یک‌نهاد اخلاقی و ارزشی باشد، گفت: قانون باید آخرین خاک‌ریز رویایی با آسیب‌ها باشد و قبل از آن باید خاک‌ریزهای دیگری وجود داشته باشد که از پدید آمدن آسیب‌ها جلوگیری کند.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما


پیام تسلیت در پی درگذشت حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی

بسم الله الرّحمن الرّحیم

درگذشت عالم فرزانه جناب حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی رضوان‌الله‌علیه را به علمای اعلام و جامعه‌ی روحانیت و عموم مردم عزیز اصفهان، بویژه خاندان مکرّم و فرزندان گرامی و نیز به ارادتمندان بیشمار آن روحانی جلیل القدر تسلیت عرض میکنم.
ایشان نمونه‌ی بارزی از مجاهدت فرهنگی و حضور مردمی و فعالیت اجتماعیِ علمای دینی را در آن شهر جهاد و مقاومت در منظر همگان قرار داده و در طول سالیان متمادی، خدمات ارزشمندی در نشر معارف اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی ارائه نمودند. از خداوند متعال رحمت و مغفرت برای آن عالم بزرگوار مسألت میکنم.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما