بخش هاثبت نام ها
ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

پاسخ تخصصی به چند سئوال درباره «حجاب و عفاف»؛ حجاب حقی اجتماعی یا فردی؟
حجاب امری فطری، فراملی و فرامذهبی است، در همه تمدن‌های کهن و ادیان الهی پوشش و حجاب زنان، جایگاه خاصی داشته و مورد توافق همه مذاهب اسلامی است.
شماره 55 فصلنامه «اخلاق» منتشر شد
پنجاه و پنجمین شماره فصلنامه علمی ـ ترویجی «اخلاق» با 6 مقاله به همت پژوهشکده الهیات و خانواده پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
پاسخ به شبهاتی در ارتباط با سوگواری برای امام حسین علیه السلام/ سیره معصومان در عزاداری
کارشناس مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در ارتباط با سوگواری برای امام حسینعلیه السلامی و اینکه آیا عزاداری در سیره معصومین و پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وجود داشته است توضیحاتی ارائه داد.
جای خالی دانش اخلاق در نظام آموزشی
حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، رییس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در نظام آموزشی آموزش و پرورش جای اخلاق به‌عنوان یک دانش در کنار تاریخ و جغرافیا و ریاضی و... خالی است.
قمه‌زنی، موجب سوء استفاده‌ تبلیغاتی دشمنان اسلام شده است
حجت‌الاسلام و المسلمین امیر صالحی، کارشناس فقه مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی گفت: همه روش‌های عزاداری تا زمانی که با دستورات نورانی شرع اسلام مخالف نباشد و موجب ضرر و زیان غیرقابل جبران به عزاداران نشود و همچنین موجب وهن اسلام و مذهب تشیع نشود، مورد تأیید اسلام و ائمه طاهرین علیهم السلام بوده است.
اعزام مبلغان به مناطق محروم کشور/ تبیین گام دوم انقلاب با محوریت اخلاق
سرپرست اداره فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تبیین گام دوم انقلاب با محوریت مباحث اخلاقی از جمله برنامه‌هایی است که مبلغان در ماه محرم به آن می‌پردازند.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما
مقام معظم رهبری: یک وقت است که کسى از داشتن نعمتى بى‌بهره است و در مقابل نعمتِ نداشته، از او سؤالى هم نمى‌شود. اما یک وقت کسى از نعمتى بهره‌مند است و از آن نعمتى که دارد از وى سؤال مى‌شود. یکى از بزرگترین نعمتها، نعمت خاطره و یاد حسین‌بن‌على علیه‌السّلام، یعنى نعمت مجالس عزا، نعمت محرّم ونعمت عاشورا براى جامعه شیعىِ ماست.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما