بخش ها...عضویت در خبرنامه مرسلات

* نام و نام خانوادگي
* پست الكترونيك
ویژه...
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

استخراج تئوری از عمق تاریخ
حمید عطایی‌نظری، عضو هیات‌علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دبیر مجموعه «مطالعات ایرانی‌ـ‌ اسلامی» است. یکی از فعالیت‌های او و هم‌گروهی‌هایش احیای آثار و نسخ اسلامی و فلسفی است.
کسانی که انقلابی هستند، باید جهانی فکر کنند
کرسی آزاداندیشی «حوزه انقلابی، حوزه سکولار» با همکاری مدرسه علمیه امام علی علیه السلام صدرخواجو و مدرسه علمیه دارالحکمه باقرالعلوم علیه السلام و به همت دبیرخانه کرسی های آزاداندیشی و نظریه پردازی حوزه علمیه اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
شماره 42 فصلنامه اخلاق منتشر شد
حجت‌الاسلام و المسلمین سراج زاده درباره شماره اخیر فصلنامه اخلاق گفت: شماره 42 این فصلنامه که مربوط به زمستان 94 است چاپ و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
تفاهم نامه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با کتابخانه های مرکزی دانشگاه و شهرداری اصفهان
رییس پژوهشکده مطالعات اسلامی اصفهان گفت: تحقق توسعه فرهنگی منوط به تعامل و همکاری دستگاه های فرهنگی است تا با استفاده از ظرفیت موجود بتوان به اهداف مشترک دست پیدا کرد.
یک قرن فعالیت فرهنگی تبلیغی بانو علویه همایونی(ره)
ارتحال دومین بانوی مجتهده اصفهانی، بانو زینت السادات همایونی معروف به علویه همایونی مصداق بارز این روایت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله است که «إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ».

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
    

    
مقاله های اختصاصی

بيشتر
راه نما

عزل و مجازات
برای متخلفان دریافت های نامشروع
این اموال را به بیت المال بازگردانید
حقوق های غیرمنصفانه و ظالمانه از بیت‌المال، نامشروع، گناه و خیانت به آرمان‌های انقلاب اسلامی است. قطعاً در گذشته کوتاهی شده است/ دریافتهای نامشروع باید برگردانده بشود، و اگر کسانی بی‌قانونی کرده‌اند مجازات بشوند و اگر سوءاستفاده‌ی شده است بایستی اینها را از این کارها برکنار بکنند؛ اینها کسانی نیستند که لیاقت این را داشته باشند که در این مراکز قرار بگیرند/ اگر این قضیّه دنبال‌گیری نشود، اعتماد مردم به نظام کاسته میشود که این فاجعه‌ی بزرگی خواهد بود. متأسفانه عید مردم در بعضی کشورها عزا شد، در بغداد چند صد خانواده داغ عزیزانشان را به دست تروریست‌ها دیدند/ این نتیجه‌ی پرورش دادن تروریست به‌وسیله‌ی دستگاه‌های امنیتی آمریکا، صهیونیست و انگلیس است/ دخالت ابرقدرت‌ها باعث اتفاقات سوریه و یمن شد/ باز هم آفرین به مردم یمن که در روز قدس توانستند آن راهپیمایی عظیم را در هوای گرم با وجود آن بمباران‌ها به راه بیندازند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
حدیث روز

امام علی علیه السلام
عَجِبتُ لِمَنْ یَقنَطُ ومَعهُ الاستِغفارُ!
در شگفتم از کسى که آمرزش‌خواهى را دارد و با این حال نومید می‌شود.

I am surprised at the one who despairs whilst he has [the ability to seek] forgiveness!

نهج البلاغه: حکمت 87

:: یادداشت

ل�نک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
Powered By Sigma ITID.