بخش هاثبت نام ها

ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

بازدید از تخت فولاد برای کشف اسرار نهان در دل این خاک
مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین گفت: این مؤسسه در نظر دارد اردوی نیم روزه بازدید از مجموعه فرهنگی تخت فولاد اصفهان را ویژه طلاب این مؤسسه برگزار نماید.
دیدار رییس و مسئولان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با آيت الله مستجاب الدعوه
رییس و مسؤلان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از آیت الله سید مرتضی مستجاب الدعواتی مشهور به آیت الله مستجابی از علمای اصفهان دیدار کردند.
خانواده و فرهنگ کتابخوانی
یادداشتی از احمد خیری، رئیس اداره کتابخانه و اطلاع رسانی پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی
چهارمین جلسه شورای مرکز کرسی های آزاداندیشی حوزه های علمیه اصفهان
شورای مرکزی دبیرخانه کرسی های آزاداندیشی حوزه های علمیه اصفهان با حضور 11 نفر از مدیران و اساتید و فضلای حوزه علمیه برادران و خواهرن استان اصفهان روز یکشنبه 27 آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
برگزاری اختتامیه دوره تکمیلی تربیت مربی کودکان و نوجوانان
رییس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اختتامیه دوره تکمیلی تربیت مربی تخصصی کودکان و نوجوانان با حضور تمامی مبلغان تخصصی کودک و نوجوان دفتر تبلیغات برگزار می شود.
برنامه‌های دفتر تبلیغات به سمت عملیاتی‌تر شدن پیش می‌رود
حجت الاسلام مخدوم گفت: در سه میز خانواده، اخلاق و سبک زندگی برنامه ریزی دقیقی برای برنامه های اجرایی وجود دارد تا مانع از موازی کاری و کارهای تکراری شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

دشمنان نمی توانند به ما سیلی بزنند
ما به آن ها سیلی خواهیم زد
این را هم دشمن بداند و هم دوستانی که دلشان می لرزد!

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدای مرزبان و مدافع حرم: ارزش شهدای ما باید معلوم شود؛ اگر شهدای مدافع حرم نبودند ما باید با عناصر خبیثِ دشمنِ اهل‌بیت و دشمن مردم ایران در شهرهای خودمان می‌جنگیدیم؛ جلویشان گرفته شد؛ حالا هم دارند جارو می‌شوند. بخش مهمی از امنیت امروز مربوط به مدافعان حرم و بخش دیگرمربوط به مرزداران است. شهدای مرزی ما مظلومند؛ مردم بدانند که این‌ها چقدر خدمت می‌کنند. خدمت که فقط آب و نان نیست؛ بالاتر از آن، امنیت است./ هارت و هورت‌های این کسی که تازه آمده در آمریکا جدید نیست؛ قریب چهل سال است هیچ غلطی نتوانستند بکنند؛ بعد از این هم همین‌جور خواهد بود. می‌گویند می‌خواهیم نظام را تغییر بدهیم؛ کِی بوده که شما نخواستید؟ این‌ها ملت ایران را نشناختند؛ این را همه بدانند، دشمنان، دوستان بااخلاص و دوستانی که گاهی دلشان میلرزد: جمهوری اسلامی مستحکم ایستاده است، آن‌ها نمی‌توانند به ما سیلی بزنند، ما به آن‌ها سیلی خواهیم زد.

برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما