بخش هاثبت نام هاویژه...


_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

دریافت فایل های هفتمین دوره قرآن و تربیت از پایگاه اینترنتی مرسلات
معاون پژوهش مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) گفت: فایل های صوتی و متنی هفتمین دوره قرآن و تربیت ویژه ماه مبارک در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفت.
رسانه‌ها جایگاه ویژه‌ای در سواد مصرف جامعه دارند
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه رسانه‌ها جایگاه ویژه‌ای در سواد مصرف در جامعه دارند، گفت: رسانه‌ها می‌توانند جایگاه ویژه‌ای در زمینه تکنولوژی و مصرف فرهنگی داشته باشند.
::: گزارش تصویری: همایش تخصصی رسانه، تکنولوژی و مصرف فرهنگی
بقای دینداری در جامعه نیازمند شناخت و مدیریت تکانه‌های استراتژیک است
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: برخی تکانه‌های استراتژیک در جامعه وجود دارد که فرهنگ دینداری افراد را مستقیما تحت تأثیر قرار می‌دهد و باید آنها را مورد شناسایی قرار دهیم تا برآورد درستی از آینده داشته باشیم.
رصد فرهنگی، زیربنای مدیریت استراتژیک فرهنگی است
رئیس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اولین قدم در مدیریت استراتژیک فرهنگی، رصد وضعیت فرهنگی موجود جامعه و شناخت مخاطب به لحاظ نگرش‌ها، ارزش‌ها و هنجارهای حاکم بر رفتار او است.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
   
  
  
  
  
  
    
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب، در خطبه‌های نماز عیدفطر: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما