بخش هاثبت نام هاویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

اظهار نظر موافقان و مخالفان خرید کالای ایرانی در یک کرسی آزاد اندیشی
کرسی آزاد اندیشی با عنوان «خرید کالای ایرانی؛ موانع و راهکارها»، در مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها دولت آباد برگزار شد.
بازدید طلاب مؤسسه مجتهده امین از زندان زنان اصفهان
طلاب خواهر در یک بازدید تخصصی و با هدف آشنایی با زنان آسیب دیده، از زندان زنان اصفهان بازدید کردند.
بنیادی ترین عرصه های تبلور روح انسان هنر است/ دریافت آثار جشنواره امین تا 20 فروردین 1398
مدير مدرسه علمیه مجتهده امين(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: بنیادی‌ترین عرصه‌های تبلور و تجلّی روح انسان و ترسیم زیبای واقعیت‌ها هنرنمایی است؛ که ارتباط تنگاتنگی با بستر فرهنگی هر جامعه دارد.
اعتکاف بارزترین مصداق بندگی است
کارشناس نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: رفع نیاز نیازمندان در جامعه اسلامی آن قدر اهمیت دارد که برای حل آن مشکل به معتکف اجازه داده شده همچنان که در حال اعتکاف است از مسجد بیرون آمده تا مشکل نظام و مردم را حل کند.
موانع و راهکارهای مأموریت های علمی-تبلیغی طلاب خواهر در کرسی آزاداندیشی حوزه علمیه اصفهان بررسی شد
کرسی آزاد اندیشی با عنوان مأموریت های علمی-تبلیغی طلاب خواهر(موانع و راهکارها) با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان، در مدرسه علمیه فاطمیه اندان خمینی شهر برگزار شد.
بررسی سند اعمال لیله الرغایب و دعای ماه رجب
کارشناس نمایندگی مرکز ملی پاسخ‌گویی به سوالاتی دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: نماز لیله الرغایب و اعمال آن را، مرحوم مجلسی (ره) با ذکر سندی که قابل‌اعتماد نیست و راویان مجهول و ضعیف در آن وجود دارد، نقل کرده است، البته قبل از ایشان در بعضی از کتب ادعیه و زیارات بدون ذکر سند بیان‌شده است بنابراین این نماز و ذکر فضایل آن سند قوی و قابل‌اعتمادی ندارد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگامپرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما