بخش هاثبت نام ها

ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

نشست علمی «الگوی ساخت مجتمع های زیستی معیشتی سبک زندگی اسلامی»
نشست اول از سلسله نشست های هنر و تمدن با موضوع «الگوی ساخت مجتمع های زیستی معیشتی سبک زندگی اسلامی» به همت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و با همکاری گروه فرهنگی تبلیغی متا برگزار می شود.
امکان تبیین الزامات حاکم ﺑـﺮ روابط بین الملل با ﻓﻘﻪ نظام
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی فتوح اندیشه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: یکی از حوزه های مهم سیاستگذاری در هر کشور، عرصه سیاست خارجی به مفهوم راهبرد و اقدام جهت تامین منافع ملی و اهداف ملی در تعامل با سایر بازیگران خارجی و محیط بین‌الملل است.
دوره تخصصی تربیت مربی «نقد بهائیت»
رییس اداره آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: دوره تخصصی تربیت مربی «نقد بهائیت» توسط دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و با همکاری گروه فرهنگی تبلیغی عصر ویژه طلاب و مبلغان برگزار می شود.
مؤلفه های سبک زندگی در تمدن تراز اسلامی
نشست ششم از سلسله نشست های میز تخصصی تمدن اسلامی با موضوع «مؤلفه های سبک زندگی در تمدن تراز اسلامی» به همت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و با همکاری گروه فرهنگی تبلیغی جبهه اندیشه ورزی انقلاب اسلامی برگزار می شود.
برگزاری جشنواره «امین» در اعتلای حوزه های علمیه موثر است
حجت الاسلام و المسلمین ابطحی گفت: اگر کارهای تبلیغی، ترویجی و هنری در مجموعه ای جمع گردد و به نمایش گذاشته شود، اهمیت و جلوه حوزه های علمیه خواهران نشان داده می شود و این حرکت برای اعتلای حوزه های علمیه موثر است.
با هنر زنان حوزوی، می توان نقش مغفول مانده بانوان کشورمان در عرصه های انقلاب و دفاع مقدس را جلوه گر ساخت
حجت الاسلام و المسلمین صافی اصفهانی با اشاره به وجود استعدادهای هنری فراوان در بین طلاب خواهر، تصریح کرد: در حال حاضر زبانها و ابزارهای تبلیغ دین بسیار فزونی یافته و دیگر این گونه نیست که خطابه و منبر تنها زبان تبلیغ دین باشد؛ هرچند ارزنده ترین و مقدس ترین رسانه است اما در ترویج دین اسلام و مکتب تشیع و اصلاح اخلاق و رفتار مردم و مسوولان جامعه، نمی توان فقط به منبر و محراب بسنده کرد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما
مقام معظم رهبری: بیست و دوى بهمن متعلق به ملت ایران است، متعلق به امام بزرگوار است، متعلق به شهداست، متعلق به آن روح و معناى حقیقى انقلاب اسلامى است، مال ملت است؛ دشمن میخواهد این ثروت عظیم و ذخیره‌ى عظیم ملى را متزلزل کند، ضعیف کند. شما با تمام قوا ان‌شاءالله باید در صحنه باشید و عاقلانه و مدبرانه حرکت کنید. ملت هم - بدانید - دلبند و دلبسته‌ى به همین شعارهاى اساسى انقلاب است. امروز در دنیا عزت ملت ایران، عظمت ملت ایران - که دشمن هم به آن اقرار میکند - به برکت همین انقلاب و این حضور مردمى است؛ و ملت ایران این را از دست نخواهند داد.
بیانات در دیدار با اعضای شوراى هماهنگى تبلیغات اسلامى
29/10/1388
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما