بخش هاثبت نام هاویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

گفت‌وگو: فقه حقوق عامه؛ عرصه‌ای مغفول در زمینه فقه‌های مضاف / نیاز جدی کشور به فقه حکومتی
حجت الاسلام والمسلمین قطبی با اشاره به ضرورت‌های توجه به فقه حکومتی در کشور، گفت: بسیاری از مشکلاتی که در کشور شاهد آن هستیم به دلیل نپرداختن به فقه حکومتی است و می‌شد مشکلاتی نظیر اقتصاد را با فقه حکومتی بررسی و برطرف کرد.
انتصاب سرپرست اداره کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین حامد اهتمام را به عنوان «سرپرست اداره کل فرهنگی و تبلیغی این دفتر» منصوب کرد.
انتصاب رییس دفتر ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین محمد قیصر یحس نآبادی را به عنوان «رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی این دفتر » منصوب کرد.
کارگاه آموزشی روش محاسبه خمس و آموزش تجهیز میت
رییس اداره آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کارگاه آموزشی روش محاسبه خمس و آموزش تجهیز میت توسط دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود.
فقه الاجتماع خاستگاه مردمی دارد
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان نیز گفت: فقه اجتماع به ما کمک می‌کند که رفتار‌های مردمی، آیین و سنت‌ها و رویداد‌های اجتماعی را با دید و زاویه‌های مختلف بررسی کنیم.
کارگاه آموزشی مواجهه با بحران
رییس اداره آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کارگاه آموزشی مواجهه با بحران ویژه مبلغان برادر و خواهر اعزامی به مناطق سیل زده کشور توسط دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگامپرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما