بخش هاعضویت در خبرنامه

* نام و نام خانوادگي
* پست الكترونيك
ویژه...
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

آغاز ثبت نام دوره تربیت مبلّغ زبان های اسپانیولی و فرانسه
مؤسسه آموزش عالی حوزی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برای دوره آموزشی زبان های اسپانیولی و فرانسه از بین طلاب مستعد مبلغ زبان دان می پذیرد.
کتاب «دین و اخلاق» توسط انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منتشر شد
کتاب «دین و اخلاق» توسط دکتر ابراهیم رضایی تحقیق و ترجمه شده و هم اکنون در درسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
تبلیغ در بستر فضای مجازی، ضرورتی انکار ناپذیر است
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با حضور در جمع طلاب مدرسه علمیه شهید طباطبائی نژاد(ره) در دیداری صمیمی به بحث و بررسی فعالیت های تبلیغی، ملزومات و راهکارهای آن پرداخت.
اصول یازدهگانه مهارت ارتباط مؤثر در پاسخگویی
مرکز ملّی پاسخگویی اصفهان در راستای ارتقاء سطح علمی کارشناسان خود چهارمین دوره آموزشی با عنوان «مهارتهای ارتباط مؤثر در پاسخگویی» را با رئیس مرکز ملّی پاسخگویی به سوالات دینی برگزار کرد.

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
    
    
مقاله های اختصاصی

بيشتر
راه نما

وزارت اطلاعات
سنگر حساس و چشم بیدار نظام
ایجاد خط فاصل با آمریکا از مهم‌ترین مبانی امام بزرگوار ماست و این مسئله جای هیچ مسامحه‌ای ندارد/ وزارت اطلاعات باید در مقابل هر بخشی که دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می‌کند، قرار بگیرد. * تقویت عناصر «ایمان» و «معنویت» در وزارت اطلاعات باید بیش از هر دستگاه دیگری مورد توجه قرار گیرد/ نسل جدید وزارت اطلاعات را همچون گذشته، ارزشی و انقلابی و برخوردار از نیروها و جوانان مؤمن و انقلابی رشد دهید.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
حدیث روز

امام علی علیه‌ السلام
طُوبَی لِمَنْ أخْلَصَ لِلَّهِ عَمَلَهُ، وَعِلْمَهُ، وَحُبَّهُ، وَبُغْضَهُ، وَأخْذَهُ، وَتَرْکَهُ، وَکَلامَهُ، وَصَمْتَهُ، وَفِعْلَهُ، وَقَوْلَهُ.
خوشا به حال آن‌که عمل و علمش، دوستی و دشمنی‌اش، انجام دادن و رها کردنش، سخن و سکوتش، وکردار و گفتارش را برای خدا خالص گرداند.
How happy is he who sincerely devotes exclusively to Allah his entire life, including his actions, knowledge, love, hatred, receiving, relinquishing, speech, silence, and his words and deeds.

بحار الأنوار، ج 77، ص 289

:: یادداشت

لینک های مرتبط
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
Powered By Sigma ITID.