بخش هاثبت نام ها

ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

حج یا کمک به فقرا؟
حج مایه زدودن فقر از جامعه دینی است با حج است که فرد واجبات مالی خود را می‌پردازد و در راه خدا برای کمک به فقرا در روز عید قربان، قربانی می‌کند.
ارتباط گریه و عزاداری بر اهل‌بیت و افسردگی
میثم یاسا، کارشناس مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در خصوص شائبه رابطه گریه و عزاداری بر اهل‌بیت و افسردگی گفت: هر گریه‌ای برابر با غم و افسردگی و هر خنده‌ای نیز مساوی با شادی نیست.
نحوه پاسخگویی به سوالات کودکان درباره مباحث دینی و عقیدتی
کارشناس مرکز ملّی پاسخگویی به سوالات دینی در ارتباط با نحوه پاسخگویی به سوالهای کودکان درباره مباحث عقیدتی توضیحاتی ارائه کرد و گفت: نباید به دروغ و یا اشتباه به این سوالات جواب دهیم.
نقش مثلث زنانه در ساده شدن ازدواج
کارشناس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان گفت: در فرآیند ازدواج، عروس، مادر عروس و مادر داماد نقش مهمی را نسبت به دیگران در اقناع سایر افراد خانواده و فامیل ایفا می‌کنند، بنابراین این مثلث زنانه می‌تواند در ایجاد یک ازدواج آسان نقش تأثیرگذار و مثبتی داشته باشد.
انتصاب اعضای شورای پایگاه بسیج شهید بهشتی(ره) دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا بدیعی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج طلاب و روحانیون حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام طی حکمی حجج اسلام محمد علیجانی به عنوان جانشین پایگاه و علی اکبر صافی، عبدالرسول احمدیان، علیرضا فاتحی، محسن کاردانپور و جناب آقایان فریبرز راهدان و عبدالله زینلی، حسین قدرخواه و مجتبی بیگی را به عنوان «اعضای شورای پایگاه بسیج شهید بهشتی(ره) دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان» منصوب کرد.
نشست تخصصی «مدیریت منبر»
سرپرست اداره کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: ویژه مبلغان خواهر و برادر، نشست تخصصی مدیریت منبر از سلسله نشست های دوره آموزشی تمهیدیه برگزار می شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است./ من به شما کاملاً امیدوارم. من به همه آنچه که درباره جوانان مؤمن گفته شد باور دارم/ مراقب باشید وسوسه دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه جوانان مؤمن اختلال ایجاد کند. امروز در فضای مجازی و در بقیه زمینه‌ها دشمن به‌شدت فعال است. تلاش مأیوسانه میکند اما شما باید بایستید، از خودتان آمادگی و اقتدار نشان بدهید و ابتکار خود را به کار ببندید. خدای متعال به شما کمک خواهد کرد.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما