بخش هاتبلیغ
ویژه...
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

شماره 45 فصلنامه اخلاق منتشر شد
حجت‌الاسلام و المسلمین سراج زاده درباره شماره اخیر فصلنامه اخلاق گفت: شماره 45 این فصلنامه اخلاق چاپ و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
کارکرد پیام های اخلاقی اسلام در مقابله با اسلام هراسی
برگزیده کشوری دومین المپیاد علمی مبلغان زباندان سراسر کشور با اشاره به ضرورت ابلاغ پیام اسلام به زبان‎های مختلف، راهکار مقابله با اسلام‌هراسی را پرهیز از مسائل تفرقه‌انگیز و انتقال پیام‌های اخلاقی اسلام به غیر مسلمانان ذکر کرد.
لزوم تلاش روحانیون برای بصیرت‌افزایی مردم در انتخابات علاوه بر تشویق حضور حداکثری
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: روحانیون باید علاوه بر تشویق مردم برای شرکت در انتخابات برای بصیرت‌افزایی در میان مردم هم تلاش ویژه با استفاده از آموزه‌های اسلام داشته باشند.
ارزشهای اخلاقی نزد فیلسوفان مسلمان
رسانه و زبان، دو ابزار مهم مقابله با گروه‌های تکفیری/ یادگیری زبان عربی ضرورت دارد
برگزیده کشوری دومین المپیاد علمی مبلغان زباندان گفت: رسانه و زبان دو ابزار مهم برای تبلیغ و ترویج اسلام ناب محمدی و مقابله با فعالیت گروه‌های تکفیری است.

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی

 
 
راه نما

مردم و جمهوری اسلامی پیروز انتخابات هستند
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
ملت عزیز ایران
جشن حماسی انتخابات دیروز،‌ بار دیگر گوهر درخشانِ عزم و اراده‌ی ملی را در برابر چشم جهانیان به جلوه آورد. مشارکت گسترده و پرشور شما، و هجوم مشتاقانه به مراکز رأی‌گیری، و تشکیل صفهای طولانی برای رسیدن به صندوق‌های رأی در همه جای کشور، و از همه‌ی قشرهای اجتماعی، نشانه‌ئی آشکار از استحکام پایه‌های مردم‌سالاری اسلامی و دلبستگی همگانی به این موهبت بزرگ پروردگار بود و ایران و ایرانی را در آزمونِ میدان عمل، سرافراز و روسفید کرد. دیروز با این حضور متراکم و افکندن بیش از چهل میلیون برگه‌ی رأی در صندوقها، نصاب تازه‌ئی در انتخابات ریاست جمهوری پدید آمد و پیشرفت روزافزون ملت ایران را در عرصه‌ی حضور و بروز قدرتمندانه نشان داد. ایران اسلامی بار دیگر بدخواهان و کین‌ورزان و حسودان را عقب نشانید و دل دوستان و تحسین‌کنندگان خود را لبریز از شادی و افتخار کرد. پیروز انتخابات دیروز، شما مردم ایرانید و نظام جمهوری اسلامی است که 
...
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
حدیث روز
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط 
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما