بخش هاثبت نام هاویژه...


_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

ضرورت حضور جدی حوزویان در فضای مجازی
حجت الاسلام قطبی بر ضرورت حضور جدی حوزویان در فضای مجازی تأکید کرد و گفت: فلسفه وجودی ما در این عرصه، انجام کار مثبت فرهنگی است.
::: گزارش تصویری: هفتمین دوره قرآن و تربیت ویژه ماه مبارک رمضان
دست‌یابی به معنای زندگی در گرو هدفمندکردن آن است
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اسلام معتقد است برای رسیدن به معنای زندگی باید برای رسیدن به مقصد متعالی که سعادت و کمال انسان می‌باشد، تلاش کنیم.
اصلاح سبک زندگی از رهگذر تغییر انتخاب‌های فرد و جامعه ممکن است + تصاویر
رئیس میز تخصصی سبک زندگی اسلامی گفت: سبک زندگی مجموعه‌ای از انتخاب‌های فراگیر و مهم افراد را تشکیل می‌دهد و برای اصلاح آن باید نظام اولویت‌دهی و انتخاب‌های افراد را تغییر داد، بنابراین وظیفه طلاب فعال در عرصه‌های فرهنگی این است که معیارها و نحوه صحیح انتخاب را به مخاطبان آموزش دهند.
گذر به خانواده‌های چند نسلی؛ گامی برای تعامل و قوام خانواده‌ها
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: برای تعامل و قوام بیشتر خانواده‌ها نیاز است که خانواده‌هایی دو نسلی و یا حتی سه نسلی داشته باشیم.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
  
  
  
  
  
    
راه نما

اعلام شروط جمهوری اسلمی ایران برای ادامه برجام با اروپا
رهبر انقلاب، در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام: در مسئله‌ی برجام چند تجربه در مقابل ماست که برای امروز ما و آیندگان مهم است: ۱.دولت جمهوری اسلامی نمی‌تواند با آمریکا تعامل کند/ ۲.دشمنی آمریکا بر محور هسته‌ای نیست با نظام اسلامی است/ ۳.انعطاف در برابر دشمن او را گستاخ‌تر خواهد کرد/ ۴.ایستادگی در مقابل آمریکا باعث عقب‌نشاندن او میشود/ ۵.اروپا نشان‌داده در حساس‌ترین موارد با آمریکا همراه است/ ۶.گره نزدن مسائل کشور به برجام و مسائل خارجی. | رهبر انقلاب: نباید از یک سوراخ دو بار گزیده شویم و به چیزهای کم‌اهمیت دل خوش کنیم/ میگویند در برجام، آمریکا از نظر آبرو شکست‌خورده یا رابطه‌ بین اروپا و آمریکا شکرآب شده؛ اما آیا مذاکره کردیم که این‌ها بشود یا تحریم‌ها برداشته شود؟/ در مواجهه با برجام لازم است که عناصر سیاسی و مطبوعاتی از سرزنش یکدیگر پرهیز کنند. اهانت و هتک حرمت نشود و دوقطبی بر اساس برجام به‌وجود نیاید. اتحاد و همدلی را نقض نکنیم. | اعلام شروط ایران برای ادامه برجام با اروپا از سوی رهبر انقلاب: - سه کشور اروپایی باید ثابت کنند بدعهدی مذاکرات سال۸۳ را نخواهند داشت. -اروپا باید علیه آمریکا بخاطر نقض برجام قطعنامه صادر کند. -اروپا نباید بحث موشکی و منطقه‌ای را مطرح کند. -اروپا باید با تحریم‌های آمریکا علیه ایران مقابله کند. -اروپا باید فروش کامل نفت ایران را تضمین کند. -بانک‌های اروپایی باید تجارت با ایران را تضمین کنند. -در صورت تعلل اروپا، حق ایران برای آغاز فعالیت‌های هسته‌ای محفوظ است.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما