بخش هاثبت نام ها

ویژه...


اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

دوره آموزشی تربیت مربی بازی درمانی
رییس اداره هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: بازی درمانی یک تکنیک است و بازی که از ضروریات زندگی کودک محسوب می شود برای ایجاد ارتباط و بهبود رفتار کودک می توان از آن استفاده کرد.
با اصلاح نگرش مردم، رفتارها اصلاح خواهد شد
رییس دانشگاه باقرالعلوم(علیه السلام) با اشاره به نقش عوامل تحریک جوانان در گسترش فساد در جامعه، گفت: امر به معروف‌ و نهی از منکر اصل اصیل و رکن رکین اسلام است که اگر این رکن به هم بریزد خبری از دین نخواهد بود.
جهت دهی پایان نامه ها به سمت مسائل راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی
با حضور حجت الاسلام و المسلمین مریجی، معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و رییس دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام، شورای آموزش دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
اعزام ۸۱۸ مبلغ به مناطق مختلف تبلیغی کشور
سرپرست اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در محرم امسال ۸۱۸ نفر مبلغ از دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان به مناطق تبلیغی داخل و خارج استان اعزام شده اند.
برگزاری 55 دوره تحصیلات تکمیلی و تخصصی حوزوی و دانشگاهی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
اردوی توجیهی آموزشی 55 نفر از طلاب جدیدالورود سال تحصیلی 98-97 دو مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین و علامه مجلسی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در اردوگاه شهرداری باغ بهادران اصفهان، برگزار شد و رییس دو مؤسسه در این اردو از برگزاری تا به حال 55 دوره تحصیلات تکمیلی حوزوی و دانشگاهی در دفتر اصفهان خبر داد.

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است./ من به شما کاملاً امیدوارم. من به همه آنچه که درباره جوانان مؤمن گفته شد باور دارم/ مراقب باشید وسوسه دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه جوانان مؤمن اختلال ایجاد کند. امروز در فضای مجازی و در بقیه زمینه‌ها دشمن به‌شدت فعال است. تلاش مأیوسانه میکند اما شما باید بایستید، از خودتان آمادگی و اقتدار نشان بدهید و ابتکار خود را به کار ببندید. خدای متعال به شما کمک خواهد کرد.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما