_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

لزوم نگاه متخصصانه به پاسخگویی سؤالات دینی
رییس گروه پاسخگویی تلفنی و پیامک مرکز ملّی پاسخگویی به سوالات دینی با تأکید بر ضرورت تخصصی شدن پاسخگویی ها گفت: نگاه متخصصانه به پاسخگویی باعث می شود که پاسخ ها ماهیتاً صحیح و دارای آسیب کمتری باشند.
راه اندازی مدرسه آنلاین تبلیغ «صفیر»
اداره کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، مدرسه آنلاین تبلیغ «صفیر» را با هدف استفاده حداکثری طلاب و مبلغان از کلاس ها و دوره های آموزشی این اداره کل راه اندازی کرد.
جزای اخلال در نظام اقتصادی در قرآن چگونه تفسیر می‌شود؟
کلمه «فساد» در برابر صلاح و سلامت است و مقصود از عنوان «افساد فى الارض» انجام هر عملى است که مسیر عادى و سلامت امنیتى یا اخلاقى یا اقتصادى جامعه را بر هم زند. اما این سئوال مطرح می‌شود که جزای اخلال در نظام اقتصادی در قرآن کریم چگونه شرح داده شده است.
گسیل دلها به سوی اهلبیت علیهم السلام
یادداشتی از حجت الاسلام و المسلمین هادی مشگدار، رییس اداره اعزام مبلغ دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
انتخاب همسر به سبک زندگی اسلامی
زهرا ابراهیمی با بیان اینکه امروزه دختر و پسر خود را دارای حق انتخاب بالا در ازدواج می دانند، گفت: احساس بی نیازی دختر و پسر از اظهار نظر دیگران، گاهی به انتخاب نادرست منجر می شود.
رفع دغدغه‌های والدین درباره عبور سالم نوجوانان از پیچ شهرت طلبی
کارشناس مرکز پاسخگویی به سوالات دینی در ارتباط با این مطلب که چگونه والدین می‌توانند به نوجوانان کمک کنند از پیچ شهرت‌طلبی به‌سلامت عبور کند، توضیحاتی ارائه کرد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما