_ _ _ _ _

اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

وجه تمایز دعای هفتم صحیفه سجادیه و ارتباطش با کرونا
شبهات تجربه‌گرایی و محدود بودن عالم به محسوسات، چند قرن پیش در این دیار پاسخ داده شده، برآن شدیم تا قطره‌ای از دریای این دعای صحیفه سجادیه را تبیین کنیم.
آگاهی یا ادراک؛ رسالت رسانه ملی کدام است؟
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در یادداشتی به مسأله اقناع مخاطب و اطلاع رسانی به مخاطب و رسالت رسانه ملی در این خصوص پرداخته است.
پاسخ به شبهاتی درباره مقام شهادت/ آیا پرسنل بیمارستانی فوت شده بر اثر کرونا شهید محسوب می شوند
کارشناس مرکز پاسخگویی به سوالات دینی در ارتباط با مقام شهادت و اینکه آیا فوت افرادی مانند پرسنل بیمارستانها در حین انجام وظیفه و بر اثر کرونا شهادت محسوب می‌شود توضیحاتی ارائه کرد.
5 راهبرد برای مقابله با کرونا
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: راهبرد پویایی و انعطاف بر این پایه استوار است که نمی‌توان به‌تنهایی با یکی از راهبردهای گفته شده با این ویروس مواجه شده و مقابله کرد بلکه باید به‌صورت منعطف و پویا با انجام اقدامات ترکیبی مقابله کرد، البته عمل به این راهبرد نیاز به‌سرعت عمل و هوش علمی و اجتماعی بالایی در ستاد ملی دارد.
کرونا و حق الناس؛ مجازات الهی در انتظار کسانی که سلامتی خود و دیگران را نادیده گرفته اند
زهرا ابراهیمی با بیان اینکه هرآنچه منجر به ضرر مادی، معنوی، جسمی و یا روحی به دیگران گردد در دایره حق الناس قرار می گیرد، گفت: اگر کسی با رفتار خود سلامتی جان و بدن افراد را به خطر اندازد مورد مجازات الهی قرار خواهد گرفت.
با کسانی که دچار وسواس غیرمنطقی کرونایی شده اند، چگونه رفتار کنیم؟
مهم ترین عامل تشدید کننده رفتارهای وسواسی در انسان، وجود اضطراب است، به گونه ای که هر چه اضطراب فرد افزایش یابد، وسواس او نیز تشدید خواهد شد. لذا در مواجهه با این افراد باید از عوامل اضطراب آور بکاهیم.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما