_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

پنج گام رسیدن به تمدن نوین اسلامی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب
رییس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به 5 گام رسیدن به تمدن نوین اسلامی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب گفت: زمانی که نظام اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، تعلیم و جامعه اسلامی برای دیگر کشورها الگو ‌شود تمدن اسلامی شکل می گیرد.
کتاب «معناشناسی شفاعت در قرآن» منتشر شد
رئیس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کتاب «معناشناسی شفاعت در قرآن» نوشته دکتر مهدی حسن زاده توسط انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منتشر شد.
معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) منصوب شد
سرپرست مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین مجتبی زنده دل را به عنوان «معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)» منصوب کرد.
دوره دانش افزایی اخلاق کنش گری اجتماعی روحانیت
رییس اداره آموزش های کاربردی مبلیغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری دوره دانش افزایی اخلاق کنش گری اجتماعی روحانیت ویژه طلاب و مبلغان خواهر خبر دارد.
حل آسیب‌های اجتماعی در گرو بازیابی کرامت انسانی آسیب‌دیدگان است
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: امروز در جامعه با شبکه‌ای از آسیب‌های اجتماعی درهم‌تنیده مواجهیم که نقطه ثقل حل‌وفصل این آسیب‌ها، بازیابی کرامت انسانی افراد آسیب‌دیده است.
نقد انیمیشن روح (soul)/ مفاهیمی چون تناسخ، ارواح سرگردان و جهان ‌موازی دلیل علمی و عقلی ندارد
تعدادی از کارشناسان کلام، قرآن و فقه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه اصفهان در یادداشتی به نقد و بررسی این فیلم و مفاهیم مطرح شده در آن پرداختند که آن آمده است: مفاهیمی چون تناسخ، ارواح سرگردان و جهان‌موازی دلیل علمی و عقلی ندارد.
اساسی ترین گام های رضایت از زندگی
یادداشتی از حجت الاسلام محمد تقیان، کارشناس مشاوره و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است./ من به شما کاملاً امیدوارم. من به همه آنچه که درباره جوانان مؤمن گفته شد باور دارم/ مراقب باشید وسوسه دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه جوانان مؤمن اختلال ایجاد کند. امروز در فضای مجازی و در بقیه زمینه‌ها دشمن به‌شدت فعال است. تلاش مأیوسانه میکند اما شما باید بایستید، از خودتان آمادگی و اقتدار نشان بدهید و ابتکار خود را به کار ببندید. خدای متعال به شما کمک خواهد کرد.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما