بخش هاتبلیغ

ویژه...
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

تفکیک میان علت و فلسفه احکام مانع بروز شبهات می شود
عضو هیئت‌علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی بابیان اینکه باید میان علت و حکمت احکام تفکیک قائل شد، گفت: توجه به این مسئله از بروز بسیاری از شبهات دینی جلوگیری می‌کند.
شهردارِ فردا، شهرِ فردا
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: پس از شکل گیری شورای اسلامی شهرِ اصفهان با ترکیبی تازه، گفت و شنودها پیرامون انتخاب شهردار در سطح رسانه های جمعی بالا گرفته و گزینه هایی هم مطرح شده اند.
دفتر تبلیغات مبلغان عرصه نوین را هدایت و حمایت می کند
حجت الاسلام و المسلمین احمدیان با اشاره به نقش دفتر تبلیغات در هدایتگری و حمایت از مبلغان عرصه نوین، گفت: سعی داریم تا مبلغان بتوانند در فضاهای نوین مورد علاقه خود و با نام و ‏نشان خودشان و در قالب گروه ها ،کانون ها و مؤسسات فرهنگی وهنری فعالیت کنند.
هر هنرمند، یک آتش به اختیارِ فرهنگی
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: هنر، مقوله ای لطیف و ظریف است و نمی توان با دستور و سفارش آن را آفرید. آفرینش هایِ هنری برخاسته از ذوق و حسّ و لطافت ِدرونِ هنرمند است و هموست که وقتی حسّ گرفت و پرنده ی خیالش در آسمان اندیشه و فرهنگ به پرواز درآمد هر آنچه را صید کند، در کمند هنر و قالب هنری درآورده و به انسانیت عرضه می کند.
::: انعکاس خبری: آیین اختتامیه جشنواره شعر قرآنی کودک و نوجوان

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
  
  
راه نما

اگر قدر استقلال دانسته نشود
وارد یک دوران تلخ و دشوار می شویم 

رهبرانقلاب در دیدار اساتید دانشگاه‌ها: حرف عمده‌ی من امروز توجه به مسئولیت معلمی و استادی است؛ شما در روح و دل و فکر جوان اثرگذارید و او را وادار به فکر و حرکت می‌کنید. اگر استاد احساس مسئولیت داشته باشد، مثبت‌اندیش و امیدوار باشد، عزم و نیت قاطع برای اقدام برای کشور داشته باشد، این اثر می‌گذارد؛ اساتید ما باید نقش خود را در ایجاد بالندگی در دانشگاه از یک‌سو و حراست از ارزش‌های انقلاب و اسلام از سوی دیگر پیدا کنند و تعریف کنند./ در آستانه روزقدس هستیم؛ روزقدس بسیارمهم است؛ صرفاً این نیست که ما از یک ملت مظلومی که ازخانه خود رانده شده داریم دفاع میکنیم؛ ما درواقع داریم با یک نظام سیاسی ظالمانه مبارزه میکنیم. امروز دفاع از فلسطین دفاع از حقیقت است؛ مسئله ای بسیار گسترده تر از فلسطین؛ روز قدس را باید بزرگ دانست. راهپیمایی روز قدس خیلی مهم است./ تبیین، یکی از کارهای اساتید است؛ سند2030باید تبیین شود. این جزوی ازیک سندبالادستی سازمان ملل است؛ سندتوسعه پایدار؛دستهایی پشت سازمان ملل دارندبرای همه چیز ملل دنیا منظومه فکری تنظیم میکنند. این غلط و معیوب است؛ اینها چه حقی دارند که درباره سنت کشورها اظهارنظر کنند؛ همه اش هم «باید» است. اینکه میگویند الزام آور نیست، سطحی نگری است؛ هرکدام که تحقق نیابد، امتیازهایی ازکشور سلب میشود.

برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.

حدیث روز
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما