بخش هاتبلیغویژه...
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

عوامل انحراف و بدعت‌‌های تصوف از گذشته تا امروز/ سکولاریزم در تفکر و اندیشه تصوف + تصویر
رییس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ضمن تبیین تاریخ و پیشینه تصوف، به بیان علت های انحراف این فرقه پرداخت و گفت: فرقه‌ای شدن سبب شد تا تصوف به جای استفاده از قطب هایی که از دیگران عارف‌تر بودند به دنبال مدیران بی اطلاع از تصوف و صوفی‌گری و مسائل دینی بروند و این یکی از انحرافات آنها است.
اوّلین جلسه شورای فرهنگی فضای مجازی استان اصفهان برگزار شد + تصویر
اوّلین جلسه شورای فرهنگی فضای مجازی با موضوع هم اندیشی و بررسی ساختار و مأموریتهای این شورا به میزبانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
آیین افتتاحیه اوّلین دوره تربیت مبلغان راوی دفاع مقدس
آیین افتتاحیه اوّلین دوره تربیت مبلغان راوی دفاع مقدس به همت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با همکاری فرهنگسرای پایداری در سالن اجتماعات این فرهنگسرا در گلستان شهدا برگزار شد.
مردم در مسائل سیاسی هوشیارند
مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان با اشاره به اینکه برای مبتلا نشدن به نابودی و پوچی، باید پاسدار این انقلاب بود گفت: طبق فرمایش رهبری باید حوزه ها انقلابی شوند.
برگزاری دوره «جریان شناسی تصوف فرقه‌ای» در دانشگاه اصفهان
رئیس اداره امور پژوهشی پژوهشکده مطالعات اسلامی اصفهان گفت: نشست اندیشه‌ورزی اساتید حوزه‌های علمیه و گروه‌های معارف اصفهان با عنوان «جریان شناسی تصوف فرقه‌ای» برگزار می‌شود.

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
    
    
راه نما

آن که ایران را دوست دارد باید بداند:
حمله به ایمان اسلامی جوانان خیانت به ایران است

«دشمن» که می‌گوییم، شعار نیست/ از حالا نشسته‌اند دارند برای دوران بعد برجام فکر می‌کنند که چه محدودیتی تحمیل کنند. به خیالشان برجام ۱۰-۱۲ سال طول می‌کشد./ از عوامل اقتدار، پیشرفت اقتصادی و حل مشکل اقتصادی مردم است. هدف دشمن از تحریم‌ها این است که مردم را از نظام جدا کند و مردم دچار مشکلات و بیکاری و رکود باشند؛ ما همین‌طور حرف بزنیم، مردم هم دچار مشکلات باشند/ تحریم را هم که به‌ظاهر برمی‌دارند جوری برمی‌دارند که این مشکلات برداشته نشود. پادزهر ما این است که کاری کنیم تا اقتصاد، قوی، مقاوم و پایدار باشد؛ یعنی همان اقتصاد مقاومتی/ آن کسانی که از وابستگی و عقب‌ماندگی ملت ایران منتفع می‌شدند، امروز دشمن خونی جمهوری اسلامی هستند. ممکن است یک وقتی این دشمنی از بین برود اما شرطش این است که دشمن ناامید شود/ دشمن امروز مشخصاً آمریکا،‌ انگلیس، زرسالاران بین‌المللی و صهیونیست‌ها و دنباله‌روهایشان است که ارزش اسم آوردن هم ندارند.
برای مطالعه متن کامل پیام اینجا کلیک کنید.

حدیث روز

امام سجاد علیه السلام:
ما تَعِبَ أوْلِیاء اللّهُ فِی الدُّنْیا لِلدُّنْیا، بَلْ تَعِبُوا فِی الدُّنْیا لِلاَّْخِرَةِ.

دوستان و اولیاء خدا در فعالیّت‌های دنیوی خود را برای دنیا به زحمت نمی اندازند و خود را خسته نمی کنند ‏بلکه برای آخرت زحمت می‌کشند.‏
بحارالا نوار:ج73،ص92

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط 
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما