منو
تبليغات

اخبار پژوهشکده الهیات و خانواده

سعید خانی، رئیس اداره امور پژوهشی، پژوهشکده الهیات و خانواده
1400/7/8 پنجشنبه امضای تفاهم‌نامه پژوهشکده الهیات و خانواده با شبکه مشاوران و روانشناسان اشراق استان اصفهان پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به منظور همکاری در امور پژوهشی با شبکه مشاوران و روانشاسان اشراق استان اصفهان تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، سعید خانی، رئیس اداره امور پژوهشی، پژوهشکده الهیات و خانواده وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اظهار داشت: این تفاهم‌ نامه با هدف بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های دو مجموعه و در جهت تحقق اهداف مشترک امضاء شده است.

وی افزود: در آینده نزدیک ارتباط میان پژوهشگران، اعضای هیئت علمی و محققین شبکة اشراق و پژوهشکده به صورت چشمگیری توسعه خواهد یافت.

رئیس اداره امور پژوهشی، پژوهشکده الهیات و خانواده در ادامه تصریح کرد: اجرای طرح‌های تحقیقاتی، تألیف یا ترجمة کتب و تنظیم مقاله‌های مرتبط و تدوین بسته‌های آموزشی، ارائه مشاوره های علمی پژوهشی در زمینه های مرتبط و برگزاری کرسی های نقد و نظریه پردازی و مناظره در موضوعات مرتبط با اتخاذ راهکارها و سیاست های تشویقی، برخی از محورهای همکاری دو طرف خواهد بود.

وی افزود: به منظور اجرای بهینه محورهای اشاره شده در این تفاهم‌نامه، کمیتة مشترکی از نمایندگان شبکة اشراق و پژوهشکده تشکیل می‌شود که در خصوص اجرائی نمودن هر یک از موارد تصمیم‌گیری نموده تا پس از موافقت نهائی طرفین تفاهم‌نامه به مرحله اجرا درآید.

خانی در پایان با بیان این که این تفاهم‌نامه به مدت سه سال اعتبار خواهد داشت، گفت: خانم دکتر فاطمه جوادزاده، دبیر شبکة مشاوران و روانشناسان اشراق استان اصفهان و حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عبدالرسول احمدیان، رئیس پژوهشکده الهیات و خانواده این تفاهم نامه را امضاء کردند.

  
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 382
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما