تبلیغات


 
:: یادداشت

حجت الاسلام والمسلمین محمد قطبی
بسیج؛ خیمه برافراشته
 حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی جشوقانی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
رییس میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن
به مناسبت هفته بسیج
بسیج یعنی؛ حسّ شکوفایی، شور اجتماعی، هیجان خدمت­گزاری، خیمه­ی برافراشته، عَلَم استوار، چشمه جوشان، قلب تپنده، نور تابنده و در یک کلام، شجره طیبه؛ شجره­ای که باغبان آن امام بزرگوار و پاسبان آن امام خامنه­ای است. شجره­ای که میوه و ثمره­ی آن در اقصی نقاط کشور در دسترس جامعه­ی اسلامی است و از آن متنعّم.
شرایط و اقتضائات زمانه به گونه­ای است که روحیه بسیجی و مجاهدت و جوشش درونی، از نان شب لازم­تر است. جامعه­ی اسلامی به شدّت نیازمند جوانانی است که با تمام وجود از حریم و حرم دفاع کرده و سدّ محکمی در برابر هجمه­های فرهنگی، سیاسی، نظامی و حتی اقتصادی دشمنان باشند.
زنده باد نام و یاد بنیان­گزار این نهضت حسینی و سپاه علوی و مستدام باد عمر با برکت پاسبان آن؛ همو که همواره خود را بسیجی می­داند و با شهامت و روحیه­ی بسیجی در برابر ناملایمات می­ایستد. هموکه نامش لرزه بر اندام دژخیمان می­اندازد و سربازانش حاج قاسم و حاج حسینند. همو که نه تاریکی شب مانع دیدش می­شود و نه تیرگی روزگار، نه دشمنی­های بیرون از پایش می­اندازد و نه نامهربانی­های درون، نه سختی کار خسته­اش می­کند و نه طولانی بودن راه، نه جایگاه او را می­فریبد و نه ستایش دیگران.
                                                                               محمد قطبی جشوقانی
 
امتیاز دهی
 
 
llمحسن
0
0
1395/10/19 20:22:11
زنده باد

بيشتر


تعداد بازديد اين صفحه: 691
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما