تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

فصلنامه اخلاق 46
1396/6/22 چهارشنبه شماره 46 فصلنامه اخلاق منتشر شد رییس پژوهشکده الهیات و خانواده درباره شماره اخیر فصلنامه اخلاق گفت: شماره 46 این فصلنامه اخلاق چاپ و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حسن سراج زاده رئیس پژوهشکده الهیات و خانواده وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اظهار داشت: فصلنامه «اخلاق» رتبه علمی ترویجی خود در سال 1391 از شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی شورای عالی حوزه های علمیه سراسر کشور دریافت نموده است.
 
حجت الاسلام و المسلمین سراج با بیان این که هفت مقاله در این شماره به چاپ رسیده است، اظهار داشت: «الگوواره ی توحید محور؛ الگویی متعالی برای تبیین فقر و بحران های محیط زیست»، «حقوق اخلاقی و جایگاه آن در فضای مجازی» و «چالش های اخلاقی سرگرمی در سبک زندگی اسلامی» برخی از عناوین مقاله های چاپ شده در این شماره فصلنامه می باشند.

وی عنوان داشت: این فصلنامه به صورت منظم هر فصل توسط پژوهشکده الهیات و خانواده وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان آماده و چاپ می‌شود.
 
رئیس پژوهشکده الهیات و خانواده با دعوت از استادان، محققان و دانش پژوهان حوزه و دانشگاه و مؤسسات و مراکز وابسته برای ارسال مقالات پژوهشی در موضوعات اخلاق و دین و موضوعات مرتبط، فصلنامه در تحقق اهداف فصلنامه یاری رسانند.
 
لازم به ذکر است علاقه مندان برای تهیه و مطالعه نسخه الکترونیک می توانند به پایگاه اینترنتی فصلنامه www.Aakhlagh.Morsalat.ir، پایگاه اینترنتی مرسلات www.Morsalat.ir، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام www.isc.gov.ir  و پایگاه مجلات تخصصی نور  www.noormags.irمراجعه نمایند.

انعکاس در خبرگزاری های:
ایکنا
ایمنا
حوزه

صاحب نیوز

برای دریافت بر روی تصویر زیر کلیک کنید.


 
منبع: روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
 
امتیاز دهی
 
 

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 686
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما