تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1399/6/15 شنبه طی حکمی صورت گرفت؛ انتصاب مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در حکمی حجت الاسلام والمسلمین محمد قطبی را به عنوان «مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق» منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به نقل از پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی (تبلیغ نیوز)، حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی در این حکم آورده است: نظر به انتخاب هیأت مدیره مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق و با توجه به شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه نوآوری، به موجب این حکم به مدت ۲ سال به عنوان «مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق» منصوب می شوید.

اکنون که بحمدلله در طلیعه تاسیس مرکز نوآوری و خلاقیت دفتر تبلیغات اسلامی قرار داریم این حرکت نویدبخش تبلور بیش از پیش نوآوری و خلاقیت ظرفیتهای متراکم حوزههای علمیه و توسعه زیست بوم نوآوری های علمی و فرهنگی دینی است. لذا انتظار می رود در پرتو عنایات الهی و توجهات حضرت ولیّ‌عصر (سلام الله علیه)، و هدایت‌های هیئت مدیره مرکز، با جدیت و پشتکار ضمن تعامل سازنده و موثر با نهادهای بالادستی حوزه نوآوری به خصوص معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مشارکت با نهادهای حوزوی و معاونتهای صفی دفتر تبلیغات اسلامی، با کشف و پرورش استعدادهای برتر حوزوی در جهت تجاری سازی ایده های نو توسط صاحبان ایده و تسریع در تبدیل ایده به محصول و کاربردی سازی آموزه‌ها و معارف اسلامی قدمهای جدی برداشته و ضمن شناسایی تیم - ایده های مستعد در رشد و شکوفایی آنها توفیق یابید.

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر علیزاده معاون فضای مجازی، هنر و رسانه بابت پیگیری و تلاش جهت راه اندازی این مرکز، برای جنابعالی توفیقات روز افزون از خداوند متعال مسئلت مینمایم.

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 326
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما