تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

انتصاب سردبیر نرم افزار روزبرگ
1399/10/16 سه‌شنبه از سوی رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان رییس خانه فناوری های فرهنگی اصفهان منصوب شد رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی را به عنوان «رییس خانه فناوری های فرهنگی اصفهان» منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، در متن حکم حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان آمده است: اکنون که دفتر تبلیغات اسلامی موفق به تأسیس مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق گردیده و در استان اصفهان خانه فناوری های فرهنگی وابسته به این مرکز تشکیل می شود، جنابعالی را که بحمدالله از قدرت خلاقیت و نوآوری و توان مندی های لازم برخوردار هستید به عنوان رییس خانه فناوری های فرهنگی اصفهان منصوب می نمایم.

توسعه و ترویج فرهنگ نوآوری و خلاقیت در حوزه علمیه اصفهان و بهره گیری از ظرفیت نوآوری های استان در تعامل سازنده با نهادها، مراکز و موسسات علمی و فرهنگی از مهمترین ماموریت های این خانه محسوب می شود.
امید است در راستای تمدن سازی ایرانی اسلامی و تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری حفظ الله تعالی و بر اساس راهبردهای مساله محوری دفتر تبلیغات اسلامی موفقیت های بزرگی حاصل شود.

 


 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 110
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما