تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

حجت الاسلام صادق امینی، مدیر خانه فناوری های فرهنگی اصفهان اظهار
1400/1/24 سه‌شنبه خانه فناوری های فرهنگی اصفهان کاریزمن۴ را برگزار می کند رویداد ایده پردازی الگوی آشتی و مصالحه خانه فناوی های فرهنگی اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، کاریزمن4 را با موضوع ایده پردازی الگوی آشتی و مصالحه با گستره ملی ویژه فعالان فرهنگی، طلاب و دانشجویان سراسر کشور برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام صادق امینی، مدیر خانه فناوری های فرهنگی اصفهان اظهار داشت: تحکیم و تقویت خانواده از مهمترین سفارش های دین اسلام و یکی از لوازم قِوام جامعه و فرهنگ است.آنگاه که بین زن و شوهر نشانه‌های اختلاف آشکار می شود و پیش از رسیدن به بحران و انشقاق بین آنها به سفارش قرآن کریم باید با حَکمیت و مصالحه از بروز آسیب طلاق و جدایی پیشگیری کرد.

وی افزود: از دیرباز در سنت و سیره جامعه اسلامی حکمیت با ورود ریش سفیدان و بزرگترها رواج داشته است. لیکن امروزه به اقتضای فرهنگ، سبک زندگی، دامنه تغییرات اجتماعی و روحیه و شخصیت نسل نوخاسته لازم است شیوه و الگوی حکمیت و آشتی به روز شده و متناسب با زمان اجرا شود.

مدیر خانه فناوری های فرهنگی اصفهان عنوان داشت: بر این اساس در این رویداد برانیم با مشارکت آحاد مختلف جامعه به ویژه اولیاء تربیتی، مبلغان دینی، مشاوران و فعالان فرهنگی بهترین و موثرترین الگوهای مصالحه را به دست بیاوریم.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در این رویداد میتوانند به صورت فردی و گروهی ایده ها و طرح های پیشنهادی خود برای دستیابی به الگوی مصالحه و آشتی متناسب با اقتضای امروز فرهنگ و جامعه را به دبیرخانه رویداد ارسال نمایند.

حجت الاسلام امینی تأکید کرد: به منظور تبیین دقیق موضوع رویداد و مشارکت دقیق تر در ایده پردازی، تعدادی فایل صوتی و تصویری از اساتید مرتبط در اختیار شما بزرگواران قرار داده می شود، انتظار می رود با دقت به این مباحث گوش دهید و با توجه به موضوع و محور اصلی رویداد ایده های خود را ارسال نمایید.

علاقه‌مندان به ایده پردازی در این حوزه میتوانند تا 5 اردیبهشت 1400 با مراجعه به نشانی اینترنتی Dte.bz/ashti اطلاعات تکمیلی را مطالعه و ایده اولیه خود را ثبت نمایند.


مشاهده در خبرگزاری صدا و سیما
مشاهده در خبرگزاری شبستان
مشاهده در خبرگزاری ایکنا
مشاهده در خبرگزاری رسا
مشاهده در خبرگزاری مهر
مشاهده در خبرگزاری حوزه

 


 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 326
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما