_ _ _ _ _


اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

فعالیت ۴۰ گروهی تبلیغی در ماه رمضان
حجت الاسلام و المسلمین اهتمام اعلام کرد: در ماه مبارک رمضان ۴۰ گروه تبلیغی اعم از عمومی و تخصصی با موضوعات کودک و نوجوان، خانواده، مشاوره و کلام و عقاید، فعالیت خواهند داشت.
معنویت، جان‌مایه هنر مقدس است
بازگشت به اوج تمدن اسلامی در گرو استفاده از ابزاری مختلفی همچون هنر است و منظور از هنر در این مقوله، هنر اسلامی و دینی است که دارای قله‌ اوجی به نام هنر مقدس است و به تعبیر دیگر معنویت، جان‌مایه هنر مقدس است.
ثبت نام کارشناسی و کارشناسی ارشد همراه با آزمون اختصاصی
رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: ثبت نام مقطع کارشناس و کارشناسی ارشد دانشگاه باقرالعلوم علیه الاسلام ویژه طلاب برادران و خواهران با آزمون اختصاصی در این مؤسسه برگزار می شود.
‌امید و نشاط منجر به ارتقا سطح کیفی زندگی می‌شود
مشاور رسانه ملی در نشست علمی «تجربه نوردی مشاوره در رسانه ملی» که به میزبانی مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی (ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد، گفت: امید و نشاط منجر به ارتقا سطح کیفی زندگی می‌شود.
اعزام های فردی، گروهی و تخصصی در ماه مبارک رمضان
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با توجه به رسالت فرهنگی، تبلیغی و انقلابی این دفتر در راستای تبیین و گسترش معارف اسلامی، مبلغان خواهر و برادر آموزش دیده به صورت فردی، گروهی و تخصصی در ماه مبارک رمضان به سراسر کشور اعزام خواهند شد.
جلسه هم اندیشی مدیران گروه های تبلیغی در آستانه ماه مبارک رمضان
رئیس اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با هدف بررسی، هم اندیشی و هم افزایی برنامه های تبلیغی ماه مبارک رمضان، جلسه مدیران گروه های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما