_ _ _ _ _

 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

دفتر تبلیغات اسلامی رصدگر تحولات فرهنگی جامعه
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: دفتر تبلیغات باید رصدگری قوی نسبت به اقتضائات فرهنگی و محیطی و نیازها باشد، جامعه ما در معرض تحولات فرهنگی شگرفی است و ذائقه‌ها و ابزار تأثیرگذاری فرهنگی دائم در حال تغییر است.
تربیت مبلغان مسلط به زبان های خارجی از ضروریات عرصه تبلیغ است
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با اشاره به مسیر رو به رشد دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، گفت: امروز یکی از ضرورت های عرصه تبلیغ تربیت طلاب مسلط به زبان‌های خارجی است.
حجت الاسلام والمسلمین احمدیان رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان شد
طی مراسم تکریم و معارفه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان اصفهان و رییس دفتر تبلغات اسلامی حوزه علمیه قم، از زحمات حجت الاسلام والمسلمین قطبی تقدیر و حجت الاسلام والمسلمین عبدالرسول احمدیان با سابقه معاونت در بخش های تبلیغ، آموزش و پژوهش شعبه اصفهان، به سمت ریاست دفتر تبلیغات اصفهان انتخاب شد.
نگاه ویژه دفتر تبلیغات اسلامی به اقدامات فناورانه
مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق و رئیس سابق دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از لزوم توسعه نگاه دفتر تبلیغات اسلامی به اقدامات فناورانه و حرکت این نهاد در این مسیر خبر داد.
لزوم حضور توأمان نگاه اصلاح گری و رفتار حرفه ای/ امکان ارتباط مستقیم اینترنتی کارکنان با مدیران دفتر تبلیغات اسلامی
حجت الاسلام والمسلمین مخدوم با اشاره به روایتی از امیر مؤمنان(علیه السلام) مبنی بر لزوم هر شخص به شناخت جایگاه و حیطه وظایف و حدود خود، به بحث درباره سؤال معمول «چرا وضع به این صورت است» و راهکار رسیدن به پاسخ در سازمان ها پرداخت و با ذکر صفات انسان های حرفه ای، گفت: نگاه اصلاح گری باید توأم با یک رفتار حرفه ای باشد و همه ما باید اصلاح را از خودمان شروع کنیم.
مواجهه خانواده‌های ایرانی با ۳ بحران/ مشکلاتی که «انتخاب ناآگاهانه» می‌آفریند
معاون فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: خانواده ها در ایران به ویژه در شهرهای بزرگ با سه بحران مواجه هستندکه باید برای رفع آنها برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت تعریف شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
مقام معظم رهبری: پیام زندگى على‌بن‌موسى‌الرضا(علیه السّلام) چیست؟ ما که نباید فقط به مرقد امام على‌بن‌موسى‌الرضا اظهار ارادت کنیم؛ او امام ماست، زندگى او براى ما درس است، از زندگى او باید درس بگیریم؛ زندگى او براى ما یک پیامى دارد، آن پیام چیست؟ من آن پیام را در یک کلمه خلاصه مى‌کنم. بدانید پیام زندگى پرماجراى على‌بن‌موسى‌الرضا علیه‌الصّلوةوالسّلام به ما عبارت است از مبارزه‌ى دائمى خستگى‌ناپذیر.
بیانات درجمع مردم مشهد درآستان مقدس رضوى
3/9/1363
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما