_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

مهلت شرکت در جشنواره ملّی شعر «حضرت مادر» تمدید شد
رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مهلت ارسال اثر به جشنواره ملّی شعر «حضرت مادر» تا 9 بهمن ماه سال جاری تمدید شد.
همایش تجلیل از مبلغان خواهر
رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در ایام ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و روز زن، در همایشی از مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تجلیل خواهد شد.
دوره تخصصی انتخاب برتر با رویکرد مهارت همسر گزینی
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با هدف توانمندسازی خانواده ها، دوره تخصصی آموزشی انتخاب برتر با رویکرد مهارت همسر گزینی ویژه دختران اصفهانی برگزار خواهد شد.
ویژه نامه «به رنگ مادر» منتشر شد + لینک دریافت
رئیس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سوالات دینی در اصفهان گفت: ویژه نامه «به رنگ مادر» در برگیرنده مجموعه ای از پرسش و پاسخ های منتخب اخلاقی، فقهی و اعتقادی درباره حضرت زهرا(س) و مقام زن است.
امضای تفاهم نامه همکاری میان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و جامعه المصطفی العالميه
در نشست مشترك رؤساي دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و رئيس جامعه المصطفی العالميه واحد اصفهان، تفاهم نامه همكاری علمی، فرهنگی و پژوهشی ميان طرفين به امضاء رسيد.
اعتقادات زیربنای تربیت دینی کودک و نوجوان است/ مراحل تقویت ایمان در کودک
کارشناس مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی گفت: زیربنای تربیت دینی کودک و نوجوان، اعتقادات است و اگر می‌خواهیم فرزندان‌مان در اخلاقیات و عبادات درست رفتار کنند، باید رشد و تقویت ایمان آنها را در دستورکار قرار دهیم.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما