_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

آینده برای استارتاپ‌های قرآنی روشن است
کارشناسان بر این باورند که آمار دقیقی درباره تعداد استارتاپ‌های قرآنی در دست نیست، ولی فاصله زیادی میان آنچه هست و آنچه باید باشد، وجود دارد و ظرفیت کشور در این زمینه بیش از وضع موجود است؛ ضمن اینکه با وجود مشکلات و چالش‌ها، آینده روشنی فراروی این استارتاپ‌ها گسترده شده است.
رونمایی از سه عنوان کتاب با موضوع آموزش مکالمه عربی
از سه عنوان کتاب در زمینه آموزش مکالمه و جمله‌نویسی عربی که توسط گروه علمی احباب لغة الوحی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تألیف شده بود، رونمایی شد.
شناخت جریان‌ها و رویکردهای قرآن پژوهان غربی، اولین گام در مواجهه درست و علمی با آن‌هاست
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: برای اینکه بحث دقیقی از یک موضوع خاص داشته باشیم، اولین و مهم‌ترین کار این است که بتوانیم خط سیری از آن ارائه دهیم. یعنی وقتی از مطالعات قرآنی در غرب صحبت می‌کنیم، بدانیم که این مطالعات چه پیشینه‌ای داشته، از کجا آغاز شده، چه فراز و فرودهایی داشته است و اکنون چه جایگاهی دارد.
رصد وضعیت تبلیغی شهرستان های کم برخوردار استان اصفهان
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: این معاونت در حال رصد فعالیت های تبلیغی در سطح استان بوده و بر اساس آمایش سرزمینی و جمعیتی، برنامه ریزی های سفرهای درون استانی دنبال خواهد شد.
مؤسسات آموزشی دفتر تبلیغات اسلامی به مثابه حلقه‌های به‌هم‌پیوسته تامین منابع انسانی تبلیغ هستند
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: وظیفه این دفتر، صرفا تربیت منابع انسانی برای آموزش نیست بلکه همه مؤسسات آموزشی به مثابه حلقه‌های به‌هم‌پیوسته‌ای بوده که موظف به تامین منابع انسانی تبلیغ در عرصه ها و تخصص های مختلف هستند.
مراسم تجلیل از اساتید دو مؤسسه آموزشی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد
معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: به بهانه سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری از اساتید این دفتر که مشغول تدریس در علوم اسلامی و انسانی برای طلاب خواهر و برادر در رشته هایی نظیر کلام اسلامی، مشاوره اسلامی و مشاوره خانواده، تربیت دینی کودک و... هستند، تجلیل به عمل آمد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما