عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

دومین المپیاد طلاب زبان آموز در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود

رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری دومین دوره المپیاد علمی ویژه طلاب زبان آموز در دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی اکبر صافی رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اظهار کرد: این المپیاد در دو گویش انگلیسی و عربی برگزار می شود.

وی افزود: این المپیاد در سه مرحله و با همکاری معاونت بین الملل حوزه علمیه، دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام، مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام، سازمان فرهنگ و ارتباطات و مؤسسه جامعه المرتضی علیه السلام برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی اکبر صافی گفت: اقدامات و تمهیدات خوبی در این زمینه صورت گرفته است. من جمله امضای تفاهم نامه همکاری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با دانشگاه باقرالعلوم(علیه السلام) که در دیدار با رئیس این دانشگاه در شهریور ماه صورت پذیرفت.

وی از دیگر اقدامات صورت گرفته در این رابطه را دیدار های کمیته اجرایی المپیاد با نهاد ها و مراکز مرتبط با المپیاد خبر داد و گفت: اولین دیدار، دیدار با  نمایندگان معاونت بین الملل حوزه های علمیه حجج اسلام ضیایی و قوامی است که اهم نتایج حاصله از این دیدار همکاری این مرکز با معرفی اساتید شاخص برای شرکت در کمیته های طراحی سوال و مصاحبه نهایی برگزاری دوره های تخصصی برای برگزیدگان المپیاد است.

رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) همچنین به دیدار کمیته اجرایی المپیاد با رییس نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات قم، اشاره کرد و گفت: اعزام نفرات برتر المپیاد به کشورهای خارجی به عنوان مبلغ و رایزن فرهنگی از اهم توافقات با این سازمان است.

وی سومین دیدار کمیته اجرایی را دیدار با حجت الاسلام و المسلمین حسینی عارف دبیر خبرگزاری ابنا وابسته به مجمع جهانی اهل البیت علیهم السلام و رییس مرکز آموزش زبان حوزه های علمیه و آقای کیا مسوول آموزش و برنامه ریزی مرکز برشمرد و گفت: این مرکز با معرفی برگزیدگان به عنوان کادر آموزشی و استاد مرکز آموزش زبان حوزه علمیه و امکان اعزام به کشورهای خارجی در موسم های تبلیغی نیمه شعبان؛محرم و رمضان المبارک همکاری می کند.

گفتنی است، در این دیدارها آقایان دکتر مهدی حبیب اللهی مدیر گروه آموزش زبان های خارجی، عبدالمجید خطیب، معاون آموزشی مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) و روح الله بابائی، معاون پژوهشی مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) نیز حضور داشتند.

 

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده پس از تایید منتشر خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *