عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

برگزاری 150 پاتوق گفت و گوی انتخاباتی در اصفهان

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: به منظور حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوی، 150 پاتوق گفت و گو در شهر اصفهان و دیگر شهرهای استان با حضور مبلغان خواهر و برادر در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتمام در گفت و گویی با اشاره به مطالبه مقام معظم رهبری درباره کسانی که توانایی حرف زدن با مردم را دارند، مردم را به حضور در انتخابات تشویق کنند، گفت: مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با حضور در مناطق مختلف شهر اصفهان و دیگر شهرهای استان در قالب 150 پاتوق گفت و گو، پاسخگوی سؤالات و شبهات اقشار مختلف مردم هستند.

وی افزود: در سخنان مقام معظم رهبری داریم که چه کسی انتخاب شود، مسأله اوّل نیست؛ مسأله دوم است. مسأله اوّل این است که مردم، همه در انتخابات شرکت کنند؛ پُرشور شرکت کنند، آگاهانه شرکت کنند، فکر کنند، تحقیق کنند و آن کسی را که میخواهند، انتخاب کنند. انتخابات، خودش مهمّ است. حضور مردم در انتخابات مهمّ است و هدف از این پاتوق های گفت و گو دعوت به حضور پرشور، آگاهانه و حداکثری مردم در پای صندوق های رأی است.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اعزام های فردی و گروهی مبلغان خواهر و برادر به مناطق مختلف استان اصفهان نیز در کنار دیگر فعالیت های این معاونت انجام شده است که إن شاء الله با انتخابات پُرشور، کشور از مشکلات و دشمنی ها بیمه شود.

وی گفت: از دیگر برنامه هایی که با موضوع انتخابات برنامه ریزی شده است «نشست انتخاباتی مبلغان و اساتید خواهر» با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد حسن زمانی، دستیار ویژه مدیر حوزه‌های علمیه در امور مذاهب است که با همکاری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران استان اصفهان روز یکشنبه ۳ تیر ۸:۳۰ صبح در سالن شهید قاسم سلیمانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان واقع در خیابان حافظ برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده پس از تایید منتشر خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *