عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

عنوان منو

آغاز ثبت نام دوره تربیت مبلّغ زبان های اسپانیولی و فرانسه

مؤسسه آموزش عالی حوزی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برای دوره آموزشی زبان های اسپانیولی و فرانسه از بین طلاب مستعد مبلغ زبان دان می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان مهدی حبیب الهی مدیر گروه آموزش زبان های خارجی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از به کارگیری جدیدترین متدهای آموزشی خبر داد و گفت: آموزش به طلاب مستعد با هدف کلان که همان تبلیغ دین مبین اسلام در عرصه های بین المللی است، انجام خواهد شد.

وی در بخش دیگری از صحبت خود با تأکید به اهمیت زبان آموزی برای طلاب، سخنی از امام خمینی(ره) را بیان کرد که ایشان فرمودند: «پیشتر احتیاج به زبان نبود، امروز احتیاج است، یعنی جزو  برنامه تبلیغات مدارس باید زبان باشد و زبان های زنده دنیا، آنهایی که در همه دنیا شایع تر است».

حبیب الهی با بیان این که هم اکنون در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان شش زبان زنده دنیا، شامل عربی، انگلیسی، فرانسه، اسپانیولی، چینی و آلمانی تدریس می شود، افزود: با توجه به اعلام نیاز سازمان‌ها و نهادهای مربوطه به مبلغان مسلط به زبان‌های زنده دنیا، زبان‌های فرانسه، چینی، اسپانیولی و آلمانی در دستور کار این واحد قرار گرفته است و این واحد، جزء اولین نهاد‌های رسمی در کشور بود که اقدام به برگزاری دوره زبان چینی برای طلاب نمود.

وی با بیان این که طی مدت زمان فعالیت این مجموعه، تاکنون حدود 2000 نفر از طلاب و روحانیون اصفهان موفق به گذراندن دوره‌های عمومی زبان‌های یاد شده گردیده اند، گفت: از این جمع تعداد زیادی در حوزه‌های مختلف مانند، اعزام تبلیغی به خارج از کشور، ترجمه و تحقیق، تبلیغ در فضای مجازی و تدریس، مشغول شده‌اند.  

مهدی حبیب الهی مدیر گروه آموزش زبان های خارجی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با تأکید به این مطلب که گروه زبان‌های خارجی از جمله فعال ترین بخش‌های دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان می باشد، افزود: حوزه علمیه اصفهان هم اکنون نیاز به طلبه هایی دارد که مسلط به زبان خارجی هستند و در زمینه تدریس و ترجمه توانایی فعالیت داشته باشند و در صورت شناسایی این دسته از طلبه ها از توان آنها استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است، ثبت نام دور جدید زبان های اسپانیولی و فرانسه از تاریخ 1 لغایت 12 شهریور ماه 1395 از طریق پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.morsalat.ir انجام خواهد شد.

 

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده پس از تایید منتشر خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *